Aktuality

Autor:

Autor:

Autor: Robert Vano

Autor: Robert Vano

Autor: Lenka Hatašová

Autor: Lenka Hatašová

Autor: Antonín Lavrenčík

Autor: Antonín Lavrenčík

Aprílové Setkání fotografů

Setkání fotografů, celorepublikový svátek pro všechny, kteří rádi fotí, proběhne letos na apríla! tedy v sobotu 1.4.2017 v Praze 4 Chodově. Nabídne vám jedinečnou příležitost setkat se s předními českými fotografy jako jsou Robert Vano, Jan Pohribný, Lenka Hatašová, Antonín Lavrenčík, Andrej Macenauer, lektoři FotoInstitut.cz, ambasadoři generálních partnerů Canon, Nikon, Megapixel. Fotografický festival umožní každému získat rady pro zlepšení svých fotografií či v přátelské atmosféře načerpat inspiraci pro své další fotografické zážitky.
Již 26. Setkání fotografů proběhne letos na APRÍLA! tedy 1. dubna 2017 v KC Zahrada, Praha 4 – Chodov.
Na akci je možné se již registrovat pro získání slevy 100Kč na vstupném (vstupné po registraci 250 Kč místo 350 Kč)

Hosty jsou tentokrát světoznámý fotograf Robert Vano, přední český fotograf a pedagog Jan Pohribný, populární fotografka našich předních umělců Lenka Hatašová, krajinář především Šumavy a Himálají Andrej Macenauer, astrofotograf doc. Stanislav Daniš.

Setkání fotografů pořádá tradičně náš web FotoAparát.cz spolu s FotoInstitut.cz. Generálními partnery jsou Megapixel, Canon a Nikon. Zástupci těchto firem zde představí své nejžhavější novinky. Pod vedením odborníků centra digitální fotografie, firmy Megapixel i specialistů z Canonu a Nikonu budete mít příležitost vyzkoušet si nové fotoaparáty, objektivy i příslušenství. Do kulturního centra Zahrada v Praze 4 – Chodově zveme všechny fanoušky fotografie, kteří mají zájem zdokonalit své fotografické znalosti. I ti náročnější z vás si zde určitě vyberou z pestré škály přednášek i fotografických workshopů. Necelé dva měsíce zbývají do zahájení tentokrát aprílového Setkání. Na programu budou přednášky ve dvou sálech, workshopy v pěti sálech, poradny od 9 až do 19-ti hodin. Mezi jinými Robert Vano, Jan Pohribný, Lenka Hatašová, Andrej Macenauer, Jan Šmíd, Antonín Lavrenčík, Pavel Bokr, Helena Macenauerová, odborníci a ambasadoři Canon a Nikon či redaktoři FotoAparát.cz Jakub Súkeník, Petr Koritina a Jan Dobrovodský. A mnoho dalších!
Sledujte web www.setkanifotografu.cz, brzy bude zveřejněn podrobný program přednášek, spuštěn prodej workshopů, představeni všichni účinkující i ostatní partneři.
Těšíme se na Vás!
Můžete si přečíst rozhovory s hvězdami Setkání fotografů:
• Robert Vano: Akty – první část, druhá část, třetí část
https://www.fotoaparat.cz/clanek/1781/robert-vano-akt/
• Lenka Hatašová – sedm otázek
https://www.fotoaparat.cz/clanek/1412/rozhovor-lenka-hatasova-fotografie-celebrit/
• Jan Pohribný – Kreativní barva, část první https://www.fotoaparat.cz/clanek/1844/jan-pohribny-kreativni-barva/

Návrat zpět