Partneři

ČD Travel

www.cdtravel.cz

ČD travel, s. r. o. je cestovní kanceláří NEJEN pro železničáře. Většinovým vlastníkem jsou České dráhy, a. s. Cestovní kancelář ČD Travel má již více než 20 letou tradici.

Poskytuje tuzemské i zahraniční rekreace. Má širokou nabídku wellness pobytů a pobytů pro seniory (od 55 let). Zahraniční pobyty jsou s dopravou leteckou, vlakovou, autobusovou i vlastní.
Nabízí poznávací zájezdy do všech koutů Evropy. Prodává vlakové jízdenky. Pracuje s rezervačním systémem DB kurz německých železnic a prodává jízdenky po celé Evropě.

 

VUZ – Výzkumný ústav železniční

www.cdvuz.cz

Výzkumný Ústav Železniční, a.s., je společností specializovanou na odborné služby a komplexní řešení v oblasti posuzování, zkušebnictví a poradenství pro železniční systémy a drážní dopravu.
Základním posláním VUZ je poskytování speciálních služeb v odvětví železniční techniky, zejména pak v oblastech autorizované a akreditované činnosti a zkušebnictví. Cílem VUZ je poskytovat tyto služby zákaznické klientele z celého prostoru EU i dalších zemí.

FOTOINSTITUT.CZ

www.fotoinstitut.cz

FotoInstitut.cz je provozován, stejně jako FotoAparát.cz, společností Photohint.com, s.r.o. Od roku 2004 úspěšně pořádá víkendové kurzy, které nyní rozšiřuje o nové kurzy zaměřené na klasickou i digitální fotografii, zpracování dat a další, pro začátečníky i pokročilé.

Foto Škoda

www.fotoskoda.cz

Centrum FotoŠkoda v paláci Langhans ve Vodičkově ulici se stalo novodobou mekkou českých fotografů. Klienti sem nemíří pouze za nákupy, ale i seznámit se s novou technikou nebo si prohlédnout vystavené fotografie v galerii. ProfiStudio je koncipováno jako prostor uspokojující profesionály a náročné fotoamatéry při zpracování fotografií a výstavní činnosti. Centrum FotoŠkoda je spojením obchodu, služeb a kultury. Dohromady vytváří pravděpodobně největší a nejkrásnější fotografické centrum v celé Evropě.

Nikon

www.nikon.cz

Japonská společnost Nikon byla založena 1917. Patří k nejstarším a nejzkušenějším výrobcům fotografické techniky na světě. Filosofií společnosti je krédo: „Jenom nejlepší produkt je dostatečně dobrý”. Vysokou kvalitu výrobků Nikon, jejich odolnost a spolehlivost vyhledávají už léta profesionálové a také čím dál větší skupina amatérských fotografů z celého světa.