Partneři

ČD Travel

http://www.cdtravel.cz/

ČD travel, s. r. o. je cestovní kanceláří NEJEN pro železničáře. Většinovým vlastníkem jsou České dráhy, a. s. Cestovní kancelář ČD Travel má již více než 20 letou tradici. Poskytuje tuzemské i zahraniční rekreace. Má širokou nabídku wellness pobytů a pobytů pro seniory (od 55 let). Zahraniční pobyty jsou s dopravou leteckou, vlakovou, autobusovou i vlastní. Nabízí poznávací zájezdy do všech koutů Evropy. Prodává vlakové jízdenky. Pracuje s rezervačním systémem DB kurz německých železnic a prodává jízdenky po celé Evropě.

VUZ – Výzkumný ústav železniční

http://www.cdvuz.cz/

Výzkumný Ústav Železniční, a.s., je společností specializovanou na odborné služby a komplexní řešení v oblasti posuzování, zkušebnictví a poradenství pro železniční systémy a drážní dopravu. Základním posláním VUZ je poskytování speciálních služeb v odvětví železniční techniky, zejména pak v oblastech autorizované a akreditované činnosti a zkušebnictví. Cílem VUZ je poskytovat tyto služby zákaznické klientele z celého prostoru EU i dalších zemí.

FOTOINSTITUT.CZ

http://www.fotoinstitut.cz/

FotoInstitut.cz je provozován, stejně jako FotoAparát.cz, společností Photohint.com, s.r.o. Od roku 2004 úspěšně pořádá víkendové kurzy, které nyní rozšiřuje o nové kurzy zaměřené na klasickou i digitální fotografii, zpracování dat a další, pro začátečníky i pokročilé.

Foto Škoda

http://www.fotoskoda.cz/

Centrum FotoŠkoda v paláci Langhans ve Vodičkově ulici se stalo novodobou mekkou českých fotografů. Klienti sem nemíří pouze za nákupy, ale i seznámit se s novou technikou nebo si prohlédnout vystavené fotografie v galerii. ProfiStudio je koncipováno jako prostor uspokojující profesionály a náročné fotoamatéry při zpracování fotografií a výstavní činnosti. Centrum FotoŠkoda je spojením obchodu, služeb a kultury. Dohromady vytváří pravděpodobně největší a nejkrásnější fotografické centrum v celé Evropě.