Úsek řízení provozu

Náměstek generálního ředitele pro řízení provozu
Ing. Josef Hendrych     NRPsek@szdc.cz
sekretariát   tel. +420 972 235 506  

 

Odbor jízdního řádu telefon e-mail
Ing. Miloš Houska ředitel odboru +420 972 241 552 houska@szdc.cz
Ing. Vladimír Fabík vedoucí odd. sestavy JŘ Olomouc +420 972 741 701 fabik@szdc.cz
Ing. Jan Straka vedoucí odd. sestavy JŘ Plzeň +420 972 524 055 straka@szdc.cz
Ing. Alexandr Vrtěl vedoucí odd. sestavy JŘ Praha +420 972 241 550 vrtel@szdc.cz

 

Odbor základního řízení provozu telefon e-mail
Ing. Tomáš Nachtman ředitel odboru +420 972 232 178 nachtman@szdc.cz
Ing. Jiří Černý vedoucí odd. předpisů +420 972 244 308 cernyj@szdc.cz
Tomáš Andrýs vedoucí odd. statistiky,evid.a prov.aplikací +420 972 244 615 andrys@szdc.cz
Ing. Radovan Ondruška vedoucí odd. technické +420 972 241 036 ondruska@szdc.cz
Jan Kubeš vedoucí odd. technologie a provozní kontroly +420 972 244 251 kubes@szdc.cz

 

Odbor operativního řízení a výluk telefon e-mail
Ing. Jiří Witiska ředitel odboru +420 972 244 609 witiska@szdc.cz
Radek Bejšák vedoucí odd. analýzy jízdního řádu +420 972 244 170 bejsak@szdc.cz
Ing. Martin Neumaier vedoucí odd. centrálního řízení provozu +420 972 241 032 neumaier@szdc.cz
Jiří Novák vedoucí odd. koordinace výluk   novakjiri@szdc.cz
Ing. Markéta Šlachtová vedoucí odd. marketingu a prodeje tras +420 972 244 556 slachtova@szdc.cz
Ing. Tomáš Martinec vedoucí odd. technologie a přípravy výluk +420 972 244 262 martinec@szdc.cz
Ing. Luboš Bartůněk vedoucí odd. výlukových jízdních řádů +420 972 244 483 bartunek@szdc.cz

 

Odbor systému bezpečnosti provozování dráhy telefon e-mail
Ing. Vítězslav Lössel ředitel odboru +420 972 235 537 lossel@szdc.cz
Ing. Zdeněk Novotný, MPA metodiky a statistiky +420 972 225 626 novotny@szdc.cz
Petr Zimandl Územní prac. Ústí nad Labem +420 972 424 010 zimandl@szdc.cz
Rostislav Vozdecký Územní pracoviště Brno +420 972 625 013 vozdecky@szdc.cz
Ing. Daniel Novák, Ph.D. Územní pracoviště Ostrava +420 972 762 113 novakd@szdc.cz
Miroslav Ertl Územní pracoviště Plzeň +420 972 544 249 ertl@szdc.cz
Ing. Martin Kocúr Územní pracoviště Praha +420 972 246 420 kocur@szdc.cz

 

 

Recepce (Praha):
Tel.:+420 222 335 711
(POUZE Po–Pá 7:00–15:00)

 

Datová schránka:
uccchjm
Kontaktní formulář
Další kontakty
 

epodatelna@szdc.cz Copyright © 2009-2012 SŽDC