Správa osobních nádraží Olomouc

Organizační struktura

Aparát SON Olomouc

jméno  funkce
Ing. Gabriel Jursa ředitel SON Olomouc
Alena Janečková sekretariát, personalistika
Vladimíra  Dvořáková podatelna, pošta, stížnosti

Oddělení provozní

jméno  funkce
Ing. Petr Doseděl vedení provoz. činn.
Radomír Chlápek vedoucí prov. infrastr., zástup ved.prov.odd.
Luboš Stryk správa dat SAP RE-FX-budovy
Ing. Edita Konvičková správa dat SAP RE-FX-pozemky
Věra Bébarová správa dat SAP RE-FX- sítě
Ing. Gabriela Tomková stížnosti
Ing. Miloslav Schwarzer správa dat SAP RE-FX budovy,pozemky,sítě
Ing. Zdeněk Völfl Správa UTZ,VTZ-tech zařízení / revize
Bc. Marek  Záboj správa tepel. zdrojů a spalinových cest

Správcovské obvody provozního oddělení

Obvod Olomouc

jméno  funkce
Jiří Němec vedoucí provozu infrastruktury, správa budov a byt. hosp.
Stanislav Pernický vedoucí provozu infrastruktury, správa budov a byt. hosp.
Jiří Kubíček vedoucí provozu infrastruktury, správa budov a byt. hosp.
František Procházka techn.-provoz. práce, dozorování a přejímání ucelených prací od zhotov.
David Hůlek energetika-elektrická energie
Roman Zavadil správa elektrotechnických zařízení
Jan Petrů veřějně přístupné prostory,ostraha
Libuše Vodičková technicko-provozní práce na spravovaném majetku, EVYDO 2

 

Obvod Ostrava

jméno  funkce
Zdeňka Doubravská vedoucí provozu infrastruktury, správa budov a byt. hosp.
Ing. Dalibor Pelikán vedoucí provozu infrastruktury, správa budov a byt. hosp.
Lucie Doláková, DiS. techn.-provoz. práce, dozorování a přejímání ucelených prací od zhotov.
Zdeněk Machala vedoucí provozu infrastruktury, správa budov a byt. hosp.
Ing. Pavel Brindza vedoucí provozu infrastruktury, správa budov a byt. hosp.
Ing. Hana Šlimarová techn.-provoz. práce, dozorování a přejímání ucelených prací od zhotov.

Oddělení stavební

jméno  funkce
Mgr. Miroslav Žbánek, MPA vedení stavebního odd., zástup ředitele
Ing. Šárka Hamalová zástup vedoucího odd., příprava staveb
Alena Götzová plánovaní stavební činnosti
Ing. Zlata Gajdošíková realizace staveb
Ing. Zdeňka  Szabová vyjádření ke stavbám
Ing. Daniel Svozil územní plánování
Ing. Miroslav Pazlar výběrová řízení
Jitka Zdráhalová stavební povolení, kolaudace
Mgr. Jan Pospíchal projektové dokumentace-zadávání a realizace
Martin Jakubčo rozpočty a pasportizace

Oddělení obchodní

jméno  funkce
Ing. Vladimír Zapletal vedení obchodního odd.
Bc. Marek Jursa zástupce vedoucího oddělení, autoprovoz
Ing. Eliška Franková externí nájmy-nebytové prostory
Bc. Hana Novotná příprava prodejů
Ing. Hana Hrabalová pohledávky
Radmila Hotárková dislokace/interní nájmy
Romana Rabenseifnerová externí nájmy-pozemky
Lenka Horáčková energetika-teplo, plyn
Petr Tyleček energetika-teplo, plyn
Miriam Tylichová externí nájmy-byty
František Závěšický ekologie, odpady

Oddělení správní

jméno  funkce
Bc. Ivo  Horák vedení správního odd.
Lenka Sklenářová controling-SAP
Ing. Vít Kubica UMVŽST, vodohospodářství
Ludmila Kurucová BOZP, škody, DHLM
Dagmar Doleželová účetní agenda
Jiří Juračka účetní agenda
Eva Kubínová účetní agenda
Svitlana Artemenko CES
Michaela Procházková SAP, účetní agenda
Olga Dřímalková MTZ/DHM, pokladna
Mgr. Markéta Zaoralová právní agenda SON
Ing. Jakub Vaněk IŽD,požární ochrana,havarijní plány
Jiří  Kryl IT, Bezpečnostní systémy
Ing. Jana Goláňová účtování zálohových faktur a plateb.kal.

 

Recepce GŘ (Praha):
Tel.:+420 222 335 711
(v pracovní době Po-Pá)

 

Datová schránka:
uccchjm
Kontaktní formulář
Další kontakty
 

epodatelna@szdc.cz Copyright © 2009-2012 SŽDC