Správa železniční energetiky

Kontakty

Adresa:
Správa železniční dopravní cesty, státní organizace
Správa železniční energetiky
Riegrovo náměstí 914, 500 02 Hradec Králové

Loc: 50°12'52.558"N, 15°48'38.76"E

IČ: 709 94 234
DIČ: CZ 709 94 234

Správa železniční energetiky

Adresa Jméno Funkce Telefon FAX e-mail
Riegrovo náměstí 914 Ing. Petr Vodička ředitel      
500 02 Hradec Králové Kateřina Havlová asistentka 972 342 070     SZEsek@szdc.cz
    fakturace – reklamace

972 341 027

972 341 301

   
    platby – zálohy

972 341 560

   
    poruchová linka 725 810 070    

Technické reklamace zajišťují Územní správy železniční enegetiky

 

Územní správy železniční energetiky

ÚS Adresa Jméno Funkce Telefon FAX e-mail

Brno

 

Markéty Kuncové 990/12 Ing. Libor Koňák přednosta úz. správy 602 749 751   Konak@szdc.cz
615 00 Brno Dagmar Mansfeldová asistentka 972 623 401 972 623 428  
49°12'34.204"N, 16°38'21.203"E Zora Velichová vedoucí energetik 724 146 240    

Hradec Králové

 

Riegrovo náměstí 914 Vladislav Hroneš  přednosta úz. správy 602 655 291   Hrones@szdc.cz
500 02 H. Králové          
50°12'52.558"N, 15°48'38.76"E Pavel Dvořák  vedoucí energetik 606 649 974    

Olomouc

 

Nerudova 1 Ing. Jaroslav Michalík přednosta úz. správy 602 720 398   Michalik@szdc.cz
772 11 Olomouc Marcela Steigerová  asistentka 972 742 668 972 741 722  
49°35'22.338"N, 17°15'5.59"E Ing. Pavel Pomykal vedoucí energetik 606 648 963    

Ostrava

 

Zákrejsova 1077 Ing. Dušan Varčok přednosta úz. správy 602 655 289    Varcok@szdc.cz
702 00 Ostrava 1          
49°51'13.917"N, 18°16'19.924"E Dagmar Horňáčková vedoucí energetik 728 383 408    

Plzeň

 

Sušická 23 Ing. Ladislav Pilný přednosta úz. správy 602 467 210   Pilny@szdc.cz
326 00 Plzeň Eva Fortelková  asistentka 972 522 250    
49°44'2.914"N, 13°24'30.878"E Ing. Roman Skala vedoucí energetik 607 093 461    

Praha

 

Chodovská 237/8 Pavel Samek přednosta úz. správy 723 647 389   Samek@szdc.cz
141 00 Praha Drahomíra Rýdlová asistentka 972 229 206 972 229 200  
50°3'8.965"N, 14°28'33.618"E Vlastimil Zezula  vedoucí energetik 606 650 214    

Ústí nad Labem

 

Čajkovského 2309/98 Ing. Tomáš Ambrož přednosta úz. správy 602 655 290   Ambroz@szdc.cz
400 01 Ústí n. Labem Markéta Procházková asistentka 972 424 017 972 424 267  
50°38'8.53"N, 14°2'42.154"E Anna Klestilová  vedoucí energetik 728 374 429    

 

 

Recepce GŘ (Praha):
Tel.:+420 222 335 711
(v pracovní době Po-Pá)

 

Datová schránka:
uccchjm
Kontaktní formulář
Další kontakty
 

epodatelna@szdc.cz Copyright © 2009-2012 SŽDC