SŽG Olomouc

Kontakty

 

Adresa:

Správa železniční dopravní cesty, státní organizace

Správa železniční geodézie Olomouc

Nerudova 1

772 58 Olomouc

 

 

VEDENÍ SŽG OLOMOUC                                        Kontakty na správce pro jednotlivé činnosti SŽG  (po rozkliknutí)

 
ředitel:     Ing. Bohuslav Navrátil
  • Telefon:     972 741 015
  • Mobil:         724 232 411
  • E-mail:        Navratil@szdc.cz
 
 
náměstek ředitele:     Ing. Václav Klvaňa
  • Telefon:     972 741 725
  • Mobil:         606 721 550
  • E-mail:        Klvana@szdc.cz

 

 

ODDĚLENÍ EKONOMIKY                                                                                   
 
vedoucí oddělení:     Ludmila Píšová
  • Telefon:     972 741 056
  • Mobil:         725 814 649
  • E-mail:        Pisova@szdc.cz

 

 

ODDĚLENÍ DOKUMENTACE                                                             
 
kontakt:     Ing. Lukáš Němec
  • Telefon:     972 741 311
  • Mobil:         725 023 580
  • E-mail:        NemecL@szdc.cz

 

 

 ODBOR INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ A DOKUMENTACE              
 
zástupce ředitele:     Ing. Libor Jemelka
  • Telefon:     972 742 472
  • Mobil:         721 557 816
  • E-mail:        Jemelka@szdc.cz

 

 

REGIONÁLNÍ PRACOVIŠTĚ V OSTRAVĚ                                               
Adresa: Skladištní 29/1151, 702 00 Ostrava
 
vedoucí reg. pracoviště:     Ing. Zdeněk Utíkal
  • Telefon:     972 765 500
  • Mobil:         606 721 553
  • E-mail:        Utikal@szdc.cz

 

 

REGIONÁLNÍ PRACOVIŠTĚ V BRNĚ                                                       
Adresa: Lazaretní 11, 615 00 Brno-Židenice
Fax: 972 623 310
 
vedoucí reg. pracoviště:     Ing. Lubomír Valihrach
  • Telefon:     972 624 073
  • Mobil:         606 728 020
  • E-mail:        Valihrach@szdc.cz 

 

 

 

Recepce GŘ (Praha):
Tel.:+420 222 335 711
(v pracovní době Po-Pá)

 

Datová schránka:
uccchjm
Kontaktní formulář
Další kontakty
 

epodatelna@szdc.cz Copyright © 2009-2012 SŽDC