Jízdní řády (platné od 11. 12. 2016)

SŽDC je tvůrcem jízdních řádů na železnici ČR.
Níže naleznete tabulky jízdních řádů ke stažení v elektronické podobě ve formátu PDF.

 

Základní informace a kontakty

Všeobecné pokyny, označení a omezení jízdy vlaků, vysvětlení značek

Abecední seznam stanic

Mapa tratí

Přelepky pro knižní verzi dopravce ČD, a.s. platné od 13.2.2017

Přelepky pro knižní verzi dopravce ČD, a.s. platné od 3.4.2017
 

Číslo tratě Traťový úsek
010 (Praha –) Kolín – Česká Třebová
010 Česká Třebová – Kolín (– Praha)
011 Praha – Kolín
012 Pečky – Kouřim
013 Bošice – Bečváry
014 Kolín – Ledečko
015 Přelouč – Prachovice
016 Borohrádek – Chrudim
017 Česká Třebová – Dzbel, Chornice – Velké Opatovice
018 Choceň – Litomyšl
019 Česká Třebová – Lanškroun
020 (Praha –) Velký Osek – Hradec Králové – Choceň
021 Týniště nad Orlicí – Letohrad, Častolovice – Solnice
023 Doudleby nad Orlicí – Rokytnice v Orlických horách
024 Ústí nad Orlicí – Štíty
025 Dolní Lipka – Hanušovice
026 Týniště nad Orlicí – Broumov, Starkoč – Václavice
028 Opočno pod Orlickými horami – Dobruška
030 (Hradec Králové –) Jaroměř – Liberec
031 Pardubice – Hradec Králové – Jaroměř
032 Jaroměř – Trutnov
034 Smržovka – Josefův Důl
035 Železný Brod – Tanvald
036 Liberec – Harrachov – Szklarska Poręba Górna
037 Liberec – Jindřichovice pod Smrkem, Frýdlant v Čechách – Černousy
038 Raspenava – Bílý Potok pod Smrkem
040 Chlumec nad Cidlinou – Trutnov
041 Hradec Králové – Jičín – Turnov
042 Martinice v Krkonoších – Rokytnice nad Jizerou
043 Trutnov – Lubawka
044 Kunčice nad Labem – Vrchlabí
045 Trutnov – Svoboda nad Úpou
047 Trutnov – Teplice nad Metují
060 Poříčany – Nymburk
061 Nymburk – Jičín
062 Chlumec nad Cidlinou – Křinec
063 Bakov nad Jizerou – Dolní Bousov
064 Mšeno – Mladá Boleslav – Stará Paka
070 Praha – Turnov
071 Nymburk – Mladá Boleslav
072 Ústí nad Labem – Lysá nad Labem
073 Ústí nad Labem – Děčín
074 Čelákovice – Neratovice
076 Mělník – Mšeno
080 Bakov nad Jizerou – Jedlová
081 Děčín – Benešov nad Ploučnicí – Rumburk
083 Děčín – Bad Schandau – Dolní Poustevna – Rumburk
084 Rumburk – Panský – Mikulášovice, Rumburk – Krásná Lípa – Panský
086 Liberec – Česká Lípa – Benešov nad Ploučnicí
087 Lovosice – Česká Lípa
089 Liberec – Zittau – Rybniště, Varnsdorf – Seifhennersdorf
090 Praha – Ústí nad Labem – Děčín
091 Praha-Hostivař – Roztoky u Prahy
092 Neratovice – Kralupy nad Vltavou
093 Kralupy nad Vltavou – Kladno
094 Vraňany – Lužec nad Vltavou
095 Vraňany – Zlonice
096 Roudnice nad Labem – Bříza
097 Lovosice – Teplice v Čechách
110 Kralupy nad Vltavou – Louny
111 Kralupy nad Vltavou – Velvary
114 Lovosice – Postoloprty
120 Praha – Kladno – Rakovník
121 Hostivice – Podlešín
122 Praha – Hostivice – Rudná u Prahy
123 Most – Žatec západ
124 Lužná u Rakovníka – Chomutov
126 Most – Rakovník
130 Ústí nad Labem – Klášterec nad Ohří
131 Ústí nad Labem – Bílina
132 Kadaň-Prunéřov – Poláky
133 Chomutov – Jirkov
134 Teplice v Čechách – Litvínov
135 Most – Moldava v Krušných horách
137 Chomutov – Cranzahl
140 Klášterec nad Ohří – Karlovy Vary – Cheb
141 Karlovy Vary – Merklín
142 Karlovy Vary dolní nádraží – Johanngeorgenstadt
144 Loket předměstí – Nová Role
145 Sokolov – Kraslice – Zwotental
146 Cheb – Luby u Chebu
147 Cheb – Bad Brambach (– Zwickau)
148 Cheb – Hranice v Čechách, Aš – Selb-Plößberg (– Hof)
149 Karlovy Vary dolní nádraží – Mariánské Lázně, Krásný Jez – Horní Slavkov-Kounice
160 Plzeň – Žatec
161 Rakovník – Bečov nad Teplou
162 Rakovník – Kralovice u Rakovníka
170 (Praha –) Beroun – Plzeň – Cheb
171 Praha – Beroun
172 Zadní Třebaň – Lochovice
173 Praha – Rudná u Prahy – Beroun
174 Beroun – Rakovník
175 Rokycany – Nezvěstice
176 Chrást u Plzně – Radnice
177 Pňovany zastávka – Bezdružice
178 Svojšín – Bor
179 Cheb – Schirnding (– Marktredwitz)
180 Plzeň – Domažlice – Furth im Wald
181 Nýřany – Heřmanova Huť
182 Staňkov – Poběžovice
183 Plzeň – Železná Ruda-Alžbětín
184 Domažlice – Planá u Mariánských Lázní
185 Horažďovice předměstí – Domažlice
190 Plzeň – Horažďovice předměstí – České Budějovice
191 Nepomuk – Blatná
194 České Budějovice – Černý Kříž
195 Rybník – Lipno nad Vltavou
196 České Budějovice – Summerau
197 Číčenice – Nové Údolí
198 Strakonice – Volary
199 České Budějovice – České Velenice
200 Zdice – Protivín
201 Tábor – Ražice
202 Tábor – Bechyně
203 Březnice – Strakonice
204 Březnice – Rožmitál pod Třemšínem
210 Praha – Vrané nad Vltavou – Čerčany, Vrané nad Vltavou – Dobříš
212 Čerčany – Světlá nad Sázavou
220 (Praha –) Benešov u Prahy – České Budějovice
221 Praha – Benešov u Prahy
222 Benešov u Prahy – Trhový Štěpánov
223 Olbramovice – Sedlčany
224 Tábor – Horní Cerekev
225 Havlíčkův Brod – Veselí nad Lužnicí
226 Veselí nad Lužnicí – České Velenice
227 Kostelec u Jihlavy – Slavonice
228 Jindřichův Hradec - Obrataň
229 Jindřichův Hradec - Nová Bystřice
230 (Praha –) Kolín – Havlíčkův Brod
231 Praha – Lysá nad Labem – Kolín
232 Lysá nad Labem – Milovice
233 Čelákovice – Mochov
235 Kutná Hora – Zruč nad Sázavou
236 Čáslav – Třemošnice
237 Havlíčkův Brod – Humpolec
238 Pardubice – Havlíčkův Brod
240 Brno – Jihlava
241 Znojmo – Okříšky
244 Brno – Hrušovany nad Jevišovkou, Moravské Bránice – Ivančice
246 Břeclav – Znojmo
248 Znojmo – Retz (–Wien)
250 (Praha –) Havlíčkův Brod – Brno – Kúty
250 Kúty – Brno – Havlíčkův Brod (– Praha)
251 Žďár nad Sázavou – Nové Město na Moravě – Tišnov
252 Křižanov – Studenec
254 Šakvice – Hustopeče u Brna
255 Hodonín – Zaječí
260 (Praha –) Česká Třebová – Brno
261 Svitavy – Žďárec u Skutče
262 Skalice nad Svitavou – Velké Opatovice
270 (Praha –) Česká Třebová – Přerov – Bohumín, Mošnov, Ostrava Airport – Studénka
270 Bohumín – Přerov – Česká Třebová (– Praha), Studénka – Mošnov, Ostrava Airport
271 Prostějov – Dzbel
273 Prostějov – Červenka
274 Litovel předměstí – Mladeč
275 Olomouc – Drahanovice
276 Suchdol nad Odrou – Budišov nad Budišovkou
277 Suchdol nad Odrou – Fulnek
278 Suchdol nad Odrou – Nový Jičín město
279 Studénka – Bílovec
280 Hranice na Moravě – Střelná (– Púchov)
281 Valašské Meziříčí – Rožnov pod Radhoštěm
282 Vsetín – Velké Karlovice
283 Horní Lideč – Bylnice
290 Olomouc – Šumperk
291 Zábřeh na Moravě – Kouty nad Desnou, Petrov nad Desnou – Sobotín
292 Šumperk – Krnov
294 Hanušovice – Staré Město pod Sněžníkem
295 Lipová Lázně – Javorník ve Slezsku
297 Mikulovice – Zlaté Hory
298 Třemešná ve Slezsku – Osoblaha
300 Brno – Přerov (– Bohumín)
301 Nezamyslice – Olomouc
303 Kojetín – Valašské Meziříčí
305 Kroměříž – Zborovice
310 Olomouc – Opava
311 Valšov – Rýmařov
313 Milotice nad Opavou – Vrbno pod Pradědem
315 Opava – Hradec nad Moravicí
317 Opava – Hlučín
318 Kravaře ve Slezsku – Chuchelná
320 Bohumín – Čadca
321 Opava – Ostrava – Havířov – Český Těšín, Ostrava-Svinov – Ostrava-Kunčice
322 Cieszyn – Český Těšín – Frýdek-Místek
323 Ostrava – Valašské Meziříčí
324 Frýdlant nad Ostravicí – Ostravice
325 Studénka – Veřovice
326 Dětmarovice – Petrovice u Karviné
330 Přerov – Břeclav
331 Otrokovice – Vizovice
340 Brno – Uherské Hradiště
341 Staré Město u Uherského Hradiště – Vlárský průsmyk, Újezdec u Luhačovic – Luhačovice
342 Bzenec – Moravský Písek
343 Hodonín – Vrbovce
900 (Visutá lanová dráha) Liberec-Horní Hanychov – Ještěd
NVV Zvláštní vlaky

 

Recepce GŘ (Praha):
Tel.:+420 222 335 711
(v pracovní době Po-Pá)

 

Datová schránka:
uccchjm
Kontaktní formulář
Další kontakty
 

Copyright © 2009-2012 SŽDC