Napište nám

Kontaktní formulář slouží pro podávání pochval, obecných dotazů, podnětů, stížností a dalších podobných podání.

Pokud chcete naši organizaci požádat o informace podle zákona č. 106/1999 Sb., postupujte podle informací uvedených v sekci Poskytování informací.

Novinářským dotazům je určena přímá adresa press@szdc.cz.
Pro oznámení korupce je určena adresa korupce@szdc.cz.

Každé podání učiněné přes tento kontaktní formulář je předáno na podatelnu SŽDC a zpracováno v rámci zákonem stanovených lhůtách. O příjmu podání je pisatel vyrozumněn na vyplněnou e-mailovou adresu.

Správa železniční dopravní cesty, státní organizace, automaticky odkládá podání, která mají vulgární nebo urážlivý charakter, jsou nečitelná nebo mají zmatečný nebo nesrozumitelný obsah.

Do pole "Předmět" vyplňujte přímo, čeho se Vaše zpráva týká. Např. "pochvala za chování výpravčího", "dotaz k připravované stavbě", "stížnost na stav nástupiště v železniční stanici".

Nepoužívejte předmět typu "dobrý den", "dotaz" apod. Zbytečně se tím zdržuje zpracování Vašeho podání.

GDPR:

V případě, že souhlasíte s případným postoupením Vašeho podání dopravcům (ČD a.s., atd.), Drážnímu úřadu, Drážní inspekci, Úřadu pro přístup k dopravní infrastruktuře, Ministerstvu dopravy či jiné instituci relevantní k obsahu Vašeho podání v případě, kdy SŽDC shledá, že vyřízení Vašeho podání není v kompetenci SŽDC a zároveň se domnívá, že jeho vyřízení může být v kompetenci některého z uvedených subjektů, uveďte do textu Vašeho podání souhlas s takovým postoupením.

 

 

 

 

captcha Vygenerovat nový obrázek

 

Recepce (Praha):
Tel.:+420 222 335 711
(POUZE Po–Pá 7:00–15:00)

 

Datová schránka:
uccchjm
Kontaktní formulář
Další kontakty
 

epodatelna@szdc.cz Copyright © 2009-2012 SŽDC