Oblastní ředitelství Olomouc

Kontakty

Adresa:

Správa železnic, státní organizace
Oblastní ředitelství Olomouc
Nerudova 773/1
779 00 Olomouc

Aparát   telefon mail
ředitel OŘ Ing. Kašpar Ladislav 972 740 500 kaspar@szdc.cz
kancelář ředitele OŘ Ing. Pfeffer Norbert 972 741 102 OROLCsek@szdc.cz
oddělení kontroly a právní služby Mgr. Křížovský Jan 972 741 379 krizovsky@szdc.cz
oddělení personální Benýšková Alena 972 740 488 OROLCpers@szdc.cz
náměstek pro provoz infrastruktury Ing. Weiss Jan 972 740 501 weiss@szdc.cz
náměstek pro techniku Ing. Komárek František 972 740 502 komarekf@szdc.cz
náměstek pro ekonomiku Ing. Pěcha Květoslav 972 740 503 pechak@szdc.cz
náměstek pro řízení provozu Ing. Baronová Martina 972 742 504 baronova@szdc.cz
Odborné správy a odbory   telefon mail
přednosta správy mostů a tunelů Ing. Basler Miroslav 972 741 715 basler@szdc.cz
přednosta správy tratí Olomouc Ing. Pospíšil Jiří 972 740 480 pospisilj@szdc.cz
přednosta správy tratí Zlín Ing. Glos Květoslav 972 741 123 glos@szdc.cz
přednosta správy sdělovací a zabezpečovací techniky Ing. Martinek Jan 972 740 420 martinek@szdc.cz
přesdnosta správy elektrotechniky a energetiky Ing. Raška Tomáš 972 740 453 raska@szdc.cz
přednosta správy pozemních staveb Ing. Chaloupka Jaroslav 972 740 430 chaloupkaj@szdc.cz
přednosta správa obchodních činností Bc. Horák Ivo 972 741 850 horaki@szdc.cz
vedoucí odboru technologie, ZDD a přípravy GVD Ing. Sedláček Vladimír 972 741 336 sedlacekvl@szdc.cz
vedoucí odboru provozu Ing. Ježior Roman, MBA 972 740 363 jeziorr@szdc.cz
vedoucí odboru provozu infrastruktury Ing. Cigánek Jiří 972 742 542 ciganek@szdc.cz
vedoucí odboru kontrolingu a ekonomických systémů Ing. Zapletal Petr 972 741 116 zapletalp@szdc.cz
vedoucí odboru technického rozvoje a informatiky Ing. Klimíček Jaromír 602 167 899 klimicek@szdc.cz
vedoucí odboru přípravy staveb Ing. Karger Martin 606 766 077 karger@szdc.cz
vedoucí odboru veřejných zakázek Ing. Duda Vlastimil 724 484 926 duda@szdc.cz
Provozní obvody   telefon mail
přednosta provozního obvodu Olomouc Ing. Ježior Zdeněk 972 740 490 jezior@szdc.cz
přednosta provozního obvodu Valašské Meziříčí Ing. Pavlištík Arnošt 972 774 490 pavlistik@szdc.cz