Staň se na jeden den…

Staň se na jeden den stavebním dozorem v oboru elektro

Zajímá tě elektrotechnika? A troufneš si dozorovat i kvalitu staveb?

Tak potom neváhej a účastni se projektu Staň se na jeden den stavebním dozorem v oboru elektro!

A co vlastně je náplní práce stavebního dozora? Je to zaměstnanec, který má na starosti dohlížení na bezproblémový průběh stavby a její vybavování sdělovacími a zabezpečovacími systémy, trakčním vedením a silnoproudými rozvody. Stavební dozor zodpovídá za kvalitu provedených prací, pravidelně komunikuje s dodavatelem, řeší veškeré problémy, které v souvislosti se stavbou vznikají, a také hlídá financování stavby. Je to tedy práce velmi zajímavá, samostatná a vyžaduje velkou zodpovědnost

A jak bude projekt Staň se na jeden den probíhat? 10 vybraných studentů se s námi 20. 6. 2019 v 8:00 ráno potká v Praze. Společně se přesuneme k Sudoměřicím, kde zrovna probíhá stavba koridorové trati Sudoměřice – Votice. Zde se v rámci kontrolního dne stavby podíváme, jak celá stavba probíhá. Poté si pohovoříme s předními odborníky na zabezpečovací systémy na SŽDC a přesuneme se zpět do Prahy. Předpokládaný konec akce je v 16:00 v Praze.

Uvažuješ o budoucí kariéře a chceš si ještě předtím zkusit, jaké to je být stavebním dozorem v oboru elektro? Tak neváhej poslat vyplněný motivační dopis na adresu studenti@szdc.cz. V dopise také uveď školu, kterou studuješ včetně zaměření, tvůj věk a důvod, proč se chceš zúčastnit. Uzávěrka přihlášek je 7. 6. 2019.

Nejlepší z Vás vybereme a ti se stanou na jeden den stavebním dozorem.