Zajímá Vás elektrotechnika? A chcete mít jistotu rozmanité práce? Staňte se elektromontérem, přidejte se k nám!

Oficiálním názvem je elektromontér pevných trakčních a silnoproudých zařízení. Zkráceně tomuto povolání říkáme elektromontér.

A co může takový elektromontér dělat? Někteří pracují na nízkonapěťových rozvodech (osvětlení, průmyslové počítače s dálkovou diagnostikou), někteří ale také na rozvodech vysokonapěťových (třeba napájecí stanice (110kv/22kV, kabelové rozvody apod.) anebo na trakční vedení 3kV a 25 kV. A to už je pořádné napětí.

Nehledáme hrdinu, který bude všem těmto popisům rozumět, stačí nám elektrotechnické vzdělání, všechno ostatní vás naučíme. Naše krédo je „každý jsme jiný, přesto tvoříme TÝM.“. Pojďte k nám do Týmu i vy!

Tato práce má také řadu benefitů. Například šest týdnů dovolené, jízdné pro Vás a Vaší rodinu zdarma, příspěvky na rekreaci, sportování a stravování, příspěvky na penzijní připojištění a spoustu dalších výhod. Nabízíme i náborový příspěvek 50 000 Kč pro nové zaměstnance.

Vašim kolegou bude třeba i Vojta Žák. Podívejte se, co o této práci říká na našem Youtube kanále: ZDE

Pokud vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese O10sek@szdc.cz, kde se s vámi domluvíme na dalším postupu. Nabídka Vás nezaujala, ale víte o někom, koho by zaujmout mohla? Za doporučení budeme moc rádi.