Máte kladný vztah k zabezpečovací a sdělovací technice? Zajímá vás oblast plná inovací a nových technologií? Staňte se návěstním technikem, přidejte se k nám!

Návěstní technik udržuje a opravuje staniční, traťové a přejezdové zabezpečovací zařízení, jako například počítače náprav, kamerové systémy či zařízení pro informování cestujících. Zkrátka má na starosti všechny technologie zajišťující bezpečný provoz na železnici, stereotypem rozhodně netrpí.

Důležité pro tuto pozici je elektrotechnické vzdělání a zápal pro věc. Věříme, že se vše ostatní dá naučit, čemuž jsme přizpůsobili adaptační proces pro tuto pozici. A stejně jako u ostatních pozic musíme zmínit, že naše krédo je „každý jsme jiný, přesto tvoříme TÝM.“ Pojďte k nám do Týmu i vy!

Práce na této pozici má také řadu benefitů. Například šest týdnů dovolené, jízdné pro Vás a Vaší rodinu zdarma, příspěvky na rekreaci, sportování a stravování, příspěvky na penzijní připojištění a spoustu dalších výhod. Nabízíme i náborový příspěvek 50 000 Kč pro nové zaměstnance.

Vašim kolegou bude třeba i Václav Šamárek. Podívejte se, co o této práci říká na našem Youtube kanále: ZDE

Pokud vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese O10sek@szdc.cz, kde se s vámi domluvíme na dalším postupu. Nabídka vás nezaujala, ale víte o někom, koho by zaujmout mohla? Za doporučení budeme moc rádi.