Náplní práce traťového dispečera je řídit a koordinovat vlakovou dopravu v určeném obvodu. Odpovídá také za dodržování předepsané technologie a zajišťuje plnění grafikonu vlakové dopravy. Traťový dispečer pracuje na centrálních nebo regionálních dispečerských pracovištích.

Pro tuto pozici je potřeba mít maturitní vzdělání, být samostatný a organizačně velmi schopný. Důležité je také mít pracovní zkušenosti z pozice výpravčí. Stejně jako u ostatních pozic musíme zmínit, že naše krédo je „Každý jsme jiný, přesto tvoříme TÝM.“ Pojďte k nám do Týmu i vy!

Práce na této pozici má také řadu benefitů. Například šest týdnů dovolené, jízdné pro Vás a Vaší rodinu zdarma, příspěvky na rekreaci, sportování a stravování, příspěvky na penzijní připojištění a spoustu dalších výhod.

Nabízíme i náborový příspěvek 50 000 Kč pro nové zaměstnance.

Vašim kolegou bude třeba i Hanka Buriánová. Podívejte se, co o této práci říká na našem Youtube kanále: ZDE

Pokud vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese O10sek@szdc.cz, kde se s vámi domluvíme na dalším postupu. Nabídka Vás nezaujala, ale víte o někom, koho by zaujmout mohla? Za doporučení budeme moc rádi.